Lions Club

Delovna akcija Lions Kluba NM v Domu starejših Novo mesto

23.04.2018

\"\"/

Vsako leto se spomnimo tudi starejših v Domu starejših Novo mesto. Simbolno jim ob Dnevu zemlje pomagamo urediti gredice, nakupimo balkonsko cvetje in zemljo, skupaj zasadimo korita za balkone, poklepetamo z njimi in posadimo drevo v t.i. Lions drevored. 

Čudovito, že kar poletno soboto smo ob Dnevu zemlje in naši 25-letnici Lions kluba Novo mesto namenili vsakoletni delovni akciji v Domu starejših občanov NM. V nekaj urah smo skupaj z varovanci in zaposlenimi v domu nasadili korita s cvetlicami, ki jim bodo krasila balkone vse do jeseni. Hkrati smo uredili tudi gredice s cvetlicami okoli doma, očistili smo pločnike in zelenice. 

Hkrati sta naša ustanovna članica Ksenija Žužić Čavrk in predsednik kluba Andrej Baškovič posadila novo drevo – kanadski javor. Postalo je del našega tradicionalnega t.i. Lions drevoreda, saj tja vsako leto naši člani ob okroglih jubilejih posadijo svoje drevo. 

Scroll to Top