Lions Club

»Skrbimo za vas, saj vi skrbite za nas«

13.12.2021

“S skupno gesto želimo zdravstvenim delavcem, ki že drugo leto  zapored  delajo v težkih pogojih, sporočiti, da niso sami in da smo jim  hvaležni za njihovo nesebično pomoč” so dejali predstavniki Lidl Slovenije, ki so preko Zveze Lions klubov Slovenije prijazno namenili donacijo 17 bolnišnicam v Sloveniji. S pomočjo našega kluba seveda tudi medicinskemu osebju COVID oddelka v SB Novo mesto. Naši člani so osebje obiskali pretekli petek in se jim iskreno zahvalili za vse storjeno v preteklem, za vse nas težkem obdobju. Še posebej pa je to obdobje težko za tiste, ki se dnevno spopadajo v izredno zahtevnih pogojih in pri čemer za naša življenja in življenja naših svojcev ogrožajo svoja življenja. Tudi za to smo jim iz srca hvaležni.

Scroll to Top