Lions Club

Tudi prenosnik je lahko majhna gesta pozornosti

23.12.2020

\"\"/

Vse več diagnostičnih sredstev in programov – diagnostičnih, korekcijskih, samorefleksivnih – je računalniških. Da bi otrokom in mladostnikom, ki obiskujejo Posvetovalnico za učence in starše iz Novega mesta, omogočili sodoben način diagnosticiranja, korekcije njihovih težav in pomoč pri samoevalvaciji in samoregulaciji, smo jim v našem klubu priskočili na pomoč pri nakupu prenosnika. 

Sredstva smo predali direktorici Mateji Petric, ki je ob tem izrazila zadovoljstvo in zahvalo za ponovno pomoč. S posvetovalnico smo v preteklosti že sodelovali in sicer smo sredstva zbrana v akciji novoletni bazar, ki jo tradicionalno izvajamo z novomeškim Rotary klubom, omogočili nakup naprave za izboljšanje koncentracije pri otrokih in mladostnikih Play attention.

Scroll to Top