V Srbijo in BiH po poplavah Lions klub Novo mesto poslal 29 ton pomoči

18.06.2014

Potem ko smo pred 10-imi dnevi zbrali skoraj 12 ton pomoči za Srbijo (Paračin) in tja poslali prvi priklopnik, smo danes naložili še drugi priklopnik s 17.120 kg pomoči: vodo, lopatami, plenicami, higienskimi vložki, obleko, obutvijo, posteljnino, odejami, čistili, sanitetnim materialom, nujno kozmetiko, toaletnim papirjem in igračami.

Iz Tabakum centra Novo mesto, kjer smo ponovno zbirali pomoč priklopnik odpelje donirane potrebščine v Doboj, BIH. Glavni donator je ponovno naš član Blažo Tasev (Tabakum). Odziv je bil ponovno neverjeten. Ljudje so pomoč vozili iz vseh krajev Dolenjske, pomagali so poslovni partnerji Tabakuma in na poziv Lions kluba Novo mesto in njihovih članov tudi številni dobrodelni ljudje.